Skontaktuj się z nami:

Pon - Pt: 08:00 - 20:00

Wybielanie zębów

wybielanie zębów poznań

Zęby są naszą wizytówką. Są oznaką naszego zdrowia oraz dyscypliny, którą stosujemy, aby utrzymać je w dobrej kondycji. Nie da się jednak w pełni uniknąć zmiany koloru szkliwa. Natomiast wybielaniu zębów. Przez długi czas były zarezerwowane dla osób, które występowały publicznie. Obecnie wybielanie Pacjentów.

Jak wybielić zęby?

Pierwszym i najważniejszym krokiem do posiadania białych zębów jest higiena jamy ustnej. Regularna higiena i nitkowanie zębów pozwoli dłużej zachować jasny uśmiech, a także ułatwi

Warto pamiętać, że wybielanie zębów domowymi metodami nigdy nie będzie tak skuteczne i bezpieczne, jak zabiegi w gabinetach stomatologicznych. Ponadto działając samodzielnie, zmian na zębach, które od razu dostrzeże specjalista przed zabiegiem w gabinecie. Wizyty w gabinecie pozwolą nie tylko wybielić problem.

Jak wybielić zęby w gabinecie stomatologicznym? Przede wszystkim każdy zabieg zacznie się od oceny, stanu zębów oraz ich oczyszczenia Ten ostatni proces nazywamy higienizacją i to od niego rozpoczyna się każde wybielanie zębów. Jest to seria zabiegów, które usuwają odkładający się na zębach osad i kamień nazębny. Za pomocą skalingu pozbywa się większości widocznego osadu i kamienia. Osady, które odkładają się w trudno dostępnych miejscach, usuwa się przy pomocy piaskowania (silnego strumienia wody zmieszanego z drobinkami substancji czyszczącej). Po powyższych zabiegach specjalista wykonuje polerowanie, czyli czyści zęby za pomocą specjalnej szczoteczki i delikatnej pasty do polerowania zębów.

Już te czynności sprawią, że zęby staną się nieco jaśniejsze. Następnie można zaproponować szereg dostępnych w gabinecie metod na wybielanie zębów. Najpopularniejsze jest wybielanie przy pomocy lampy. W czasie zabiegu nakłada się na zęby substancję wybielającą, którą następnie przez kilkanaście minut poddaje działaniu specjalnej lampy. Metoda jest szybka i przynosi dobre rezultaty. Inną metodą jest wybielanie nakładkowe, które Pacjent przy pomocy indywidualnie wykonanych nakładek oraz odpowiedniego preparatu przeprowadza w domu.

Ile kosztuje wybielanie zębów?

Koszt zabiegu szacowany jest na podstawie wizyty konsultacyjnej, w czasie której po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki ustala się indywidualny plan postępowania.

Cennik

Wybielanie gabinetowe
1 500 PLN
Wybielanie gabinetowe + nakładkowe w domu
1 700 PLN
Wybielanie nakładkowe w domu
1 000 PLN
Wybielanie gabinetowe PREVDENT
1700 PLN
Skontaktuj się
Nie wiesz co Ci dolega? Chcesz umówić się na wizytę?
Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą!

    ZADZWOŃ LUB NAPISZ