Skontaktuj się z nami:

Pon - Pt: 08:00 - 20:00

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna poznań

W XXI wieku kosmetyki odpowiednio dobrane do rodzaju skóry to dobra podstawa codziennej pielęgnacji. Kremy przeciwzmarszczkowe, masaże twarzy, rutynowe badania – to wszystko stanowi elementy dbałości o siebie wielu kobiet i coraz większej ilości mężczyzn. By jednak nasza cera stale wyglądała zdrowo i świeżo, warto sięgać po dostępne na rynku zabiegi medycyny estetycznej.

Troska o jakość skóry

W trosce o jakość skóry warto dbać o jej kondycję każdego dnia. Pielęgnacja twarzy, stosowanie kremu, czy maseczek czasem jednak nie wystarczą. Niedoskonałości takie jak zmarszczki, blizny po trądziku, a także cienie pod oczami możemy zlikwidować dzięki medycynie estetycznej zamiast przykrywać warstwami makijażu.

Odżywienie skóry przy pomocy profesjonalnych zabiegów może być najlepszą decyzją i inwestycją w zdrowie. Warto mieć jednak świadomość, jaki mamy w tym zakresie wybór.

Właściwie dobrane zabiegi

Klucz tkwi właśnie w odpowiednim dobraniu zabiegów. Stale powiększający się zakres usług w tej dziedzinie sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Wśród najczęściej wybieranych zabiegów należy wymienić mezoterapię, czyli wstrzyknięcie pod skórę odżywczego koktajlu, który regeneruje głębokie warstwy skóry, niedostępne dla najlepszych kremów.

Część osób sięga także po toksynę botulinową, która redukuje zmarszczki i łagodzi migreny, czy pomaga w leczeniu bruksizmu. Niektórzy decydują się na preparaty z kwasem hialuronowym, dzięki któremu możliwe jest modelowanie kształtu, ust, nosa czy kości policzkowych bez użycia skalpela. Inni wybierają skinboostery dla wzmocnienia napięcia i zagęszczenia skóry, przywracając utracone przez lata nawilżenie i elastyczność.

Kolejnym bezpiecznym zabiegiem, który może poprawić nasz wygląd, a dzięki temu także samopoczucie jest lipoliza iniekcyjna, czyli pozbycie się małych depozytów tkanki tłuszczowej. Możliwości jest tak wiele, że przy wyborze najlepiej zapytać o pomoc i radę lekarza. Medycyna estetyczna może zatem nie tylko korygować niedoskonałości, lecz także wzbogacić codzienną pielęgnację twarzy.

Korzyści ukryte w skórze

Zdrowa i promienna cera jest świadectwem dobrostanu całego organizmu. Każdego dnia narażona jest jednak na działanie szkodliwych czynników jak zanieczyszczenia, stres czy nieprawidłowa dieta. Powodują onę utratę napięcia, nawilżenia i spoistości.

Zabiegi dobrane odpowiednio przez lekarza poprawiają kondycję skóry i zatroszczą się o nią na dłuższy czas. Dzięki medycynie estetycznej możemy zadbać o to, by dostarczyć naszej skórze tego, czego potrzebuje. W gabinecie Mio-Dent zadbamy nie tylko o zdrowie Twojej jamy ustnej, ale także prawidłowy stan skóry twarzy.

Cennik

Toksyna botulinowa 1 okolica
500 PLN
Toksyna botulinowa 2 okolice
800 PLN
Toksyna botulinowa 3 okolice
1000 PLN
Kwas hialuronowy 1 okolica/1ml
1000 PLN
Kwas hialuronowy 2 okolice/2ml
1800 PLN
Kwas hialuronowy 3 okolice/3ml
2500 PLN
Zabieg odmładzjący twarz - Profhilo Bioremodeling
1000 PLN
Zabieg KOBIDO - masaż twarzy i dekoltu 90min
200 PLN
Skontaktuj się
Nie wiesz co Ci dolega? Chcesz umówić się na wizytę?
Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą!

    ZADZWOŃ LUB NAPISZ