Skontaktuj się z nami:

Pon - Pt: 08:00 - 20:00

Nasza klinika

Mio Dent - wiedza i profesjonalizm

Głównym celem naszej kliniki jest stworzenie miejsca, które w świadomości naszych Pacjentów stanie się synonimem zdrowia i stabilności. Chcemy, aby zawsze myśleli o nas, gdy potrzebują pomocy i mieli pewność, że tą pomoc otrzymają. Nie zamykamy się jedynie na stomatologię – rozwijamy się także w dziedzinie medycyny estetycznej, logopedii i fizjoterapii.

Starannie dobieramy wszystkich naszych specjalistów i zapewniamy im rozwój poprzez naukę na licznych szkoleniach i konferencjach. Jesteśmy także znanym autorytetem na rynku stomatologii, gdyż przeprowadzamy własne szkolenia, w których biorą udział lekarze z całej Polski.

Zadowolony Pacjent to także wyedukowany Pacjent: nie ukrywamy żadnego kroku podczas trwania leczenia i przekazujemy wiedzę w przystępny sposób. Nie są nam obce również szkolne progi, a nasi najmłodsi Pacjenci często mieli z nami pierwszą styczność już w przedszkolu, gdzie regularnie przeprowadzamy zajęcia o higienie jamy ustnej!

Z pasją do stomatologii

Lekarz to zawód, w którym trzeba uczyć się całe życie. Technologia idzie nieprzerwanie do przodu, a nauka także nie stoi w miejscu. Mając to na uwadze, codziennie zaczynamy pracę pełni pasji i ciekawi nowych wyzwań. Nie ma dla nas za trudnych przypadków – są tylko skomplikowane wyzwania, które traktujemy jako okazję do rozwijania skrzydeł.

Regularnie unowocześniamy gabinet o nowe technologie i urządzenia. Każda nowina na rynku stomatologicznym jest sprawdzana i w razie aprobaty naszych specjalistów, wdrażana w codzienne leczenie. W ten sposób zapewniamy kompleksowe i dokładne leczenie na światowym poziomie. Inwestycja w zdrowie naszych Pacjentów to najcenniejszy wydatek, na który nie szczędzimy środków!

Nasza klinika jest miejscem, które ma spełniać największe wymagania naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby czuli się komfortowo i bezpiecznie. Każdy krok leczenia tłumaczymy, aby promować zdrowie i podnosić świadomość o higienie zębów.

Z pasją do stomatologii

Kompleksowość
usług stomatologicznych

Plan leczenia zamyka się w jednym miejscu dzięki szerokiej ofercie stomatologicznej.

Stomatologia
komputerowa

Nowoczesne podejście do leczenia zapewnia komfort i niezbędną wiedzę dla Pacjentów.

Leczenie skomplikowanych
przypadków stomatologicznych

Nie ma za trudnych przypadków – jest wiedza i doświadczenie poświęcone Pacjentom.

Doświadczona
i wykwalifikowana kadra

Każdy pracownik posiada bogate doświadczenie w zawodzie i aktywnie rozwija się u nas.

Skontaktuj się
Nie wiesz co Ci dolega? Chcesz umówić się na wizytę?
Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą!

    ZADZWOŃ LUB NAPISZ