Skontaktuj się z nami:

Pon - Pt: 08:00 - 20:00

Zalety medycyny estetycznej

medycyna estetyczna min

Zalety medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna

W XXI wieku kosmetyki odpowiednio dobrane do rodzaju skóry to dobra podstawa codziennej pielęgnacji. Kremy przeciwzmarszczkowe, masaże twarzy, rutynowe badania –  to wszystko są elementy dbałości o siebie wielu kobiet i coraz większej liczby mężczyzn.

Żeby jednak nasza cera stale wyglądała zdrowo i świeżo, warto sięgać po dostępne na rynku zabiegi medycyny estetycznej.

Troska o jakość skóry

W trosce o jakość skóry warto dbać o jej kondycję każdego dnia. Pielęgnacja twarzy, stosowanie kremu czy maseczek czasem jednak nie wystarczą. Niedoskonałości takie jak zmarszczki, blizny po trądziku, a także cienie pod oczami możemy zlikwidować dzięki medycynie estetycznej zamiast przykrywać je warstwami makijażu.

Odżywienie skóry przy pomocy profesjonalnych zabiegów może być najlepszą decyzją i inwestycją w zdrowie. Warto mieć jednak świadomość, jaki mamy w tym zakresie wybór. Klucz tkwi w odpowiednim dobraniu zabiegów. Stale powiększający się zakres usług w tej dziedzinie sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wśród najczęściej wybieranych zabiegów należy wymienić mezoterapię, czyli wstrzyknięcie pod skórę odżywczego koktajlu, który regeneruje głębokie warstwy skóry, niedostępne dla najlepszych kremów. Część osób sięga także po toksynę botulinową, która redukuje zmarszczki i łagodzi migreny czy pomaga w leczeniu bruksizmu.

Niektórzy decydują się na preparaty z kwasem hialuronowym, dzięki któremu możliwe jest modelowanie kształtu, ust, nosa czy kości policzkowych bez użycia skalpela.

Inni wybierają skinboostery dla wzmocnienia napięcia i zagęszczenia skóry, przywracając utracone przez lata nawilżenie i elastyczność. Kolejnym bezpiecznym zabiegiem, który może poprawić nasz wygląd, a dzięki temu także samopoczucie, jest lipoliza iniekcyjna, czyli pozbycie się małych depozytów tkanki tłuszczowej.

Korzyści ukryte w skórze

Możliwości jest tak wiele, że przy wyborze najlepiej zapytać o pomoc i radę lekarza. Medycyna estetyczna może zatem nie tylko korygować niedoskonałości, lecz także wzbogacić codzienną pielęgnację twarzy . Zdrowa i promienna cera jest świadectwem dobrostanu całego organizmu.

Każdego dnia narażona jest jednak na działanie szkodliwych czynników jak zanieczyszczenia, stres czy nieprawidłowa dieta. Powodują onę utratę napięcia , nawilżenia i spoistości. Zabiegi dobrane odpowiednio przez lekarza poprawią kondycję skóry i pozwolą zadbać o nią na dłuższy czas.

Dzięki medycynie estetycznej możemy zadbać też o to, by dostarczyć naszej skórze tego, czego ona potrzebuje. W gabinecie Mio-dent zadbamy nie tylko o zdrowie Twojej jamy ustnej, ale także o świeży i młody stan skóry twarzy.

Zespół Mio-Dent

Skontaktuj się
Nie wiesz co Ci dolega? Chcesz umówić się na wizytę?
Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą!

    ZADZWOŃ LUB NAPISZ