Skontaktuj się z nami:

Pon - Pt: 08:00 - 20:00

licówki poznań

Zęby są naszą wizytówką widoczną przy każdym uśmiechu. Niestety razem z nimi rozmówca widzi wszelkie niedoskonałości, jakie mogły się na nich pojawić. Lekkie pęknięcia, ukruszenia, różne potrawy mogą zmienić kolor naszych zębów, a nasze przednie zęby, są w naturalny sposób bardziej narażone na uszkodzenia. Licówki pozwalają nam na osiągnięcie zadowalającego wyglądu naszych zębów.

Spis treści
table of contents

Czym są licówki?

Z jednej strony są to uzupełnienia stałe, które trwale cementuje się do zęba. Z drugiej strony służą w dużej mierze do poprawy estetyki. Czym dokładnie są licówki? To cienkie nakładki, które porcelany. Zakłada się je na licowe powierzchnie zębów (przednią część) i osadza się przy pomocy specjalnego cementu. Z estetycznego punktu poprawiają wygląd zębów. Przy ich pomocy możemy pozbyć się trwałego odbarwienia, ukryć rzucające się w oczy ukruszenie lub skorygować kształt zębów. W przypadku pęknięć mają czemu powstrzymują rozwój uszkodzenia.

Należy jednak pamiętać o pewnej ważnej rzeczy. Licówki będą wyglądać jak nasze naturalne szkliwo, ale nim nie będą. Oznacza to, że będą się zużywać i z czasem trzeba będzie je wymienić.

Skontaktuj się
Nie wiesz co Ci dolega? Chcesz umówić się na wizytę?
Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą!

    ZADZWOŃ LUB NAPISZ